עריכה לשונית
עריכה לשונית

תזה

עינת קדם: 054-7334403
אימייל: ek55@netvision.net.il

עריכת תזה כוללת הגהה, עריכה לשונית/עריכת תוכן ועריכה אקדמית של כל חלקי התזה: מבוא, הקדמה, סקירת ספרות, מתודולוגיה (מטרת המחקר, שאלות המחקר, השערות המחקר, תיאור המחקר, שיטת המחקר, אוכלוסיית המחקר, כלי המחקר, איסוף הנתונים, משתני המחקר וכדומה), ממצאים, דיון בממצאים, סיכום ומסקנות, המלצות, נספחים, הערות שוליים, טבלאות, שאלונים, כותרות ועוד;

רישום מקורות (ספרים, מאמרים, עבודות אקדמיות, מקורות אלקטרוניים, פסקי דין ועוד), הפניות ואזכורים בגוף הטקסט, בהערות השוליים וברשימה הביבליוגרפית על פי כללי הציטוט והאזכור הביבליוגרפי במדעי הרוח (MLA) / מדעי החברה (APA) / כללי האזכור האחיד בכתיבה המשפטית / הנחיות הגוף האקדמי.

ניהול תוכן עניינים אלקטרוני ורשימת לוחות / טבלאות, רשימת גרפים / תרשימים ורשימת איורים אלקטרונית;

עיצוב כותרות ראשיות ומשניות בטקסט, כותרות בלוחות / טבלאות, גרפים / תרשימים ואיורים, עיצוב פסקאות, עיצוב ציטוטים, עיצוב אזכורים, עיצוב הערות שוליים, חלוקת עמודים, עיצוב שער, מספור עמודים (עמודים ללא מספרי עמודים ועמודים עם ספרור רגיל), סידור חלקי העבודה על פי ההנחיות, עיצוב שוליים על פי ההנחיות, אחידות בעיצוב ובגופנים, ועוד.

לקוחות ממליצים :  

  • "סטודנטים יקרים, כבוגרת תואר שני ברצוני להקל עליכם מחיפוש אחר אדם מקצועי ומסור לעבודתו, והמייצג את תחום העריכה הלשונית באופן שאין שני לו. אקצר עבורכם את הדרך: אני ממליצה בחום ובהערכה רבה על עינת קדם כעורכת לשונית. עינתי, את הארת את עבודתי באופן המקצועי והאיכותי ביותר, הן בפן הלשוני והן בפן האסתטי. ניפגש בדוקטורט. יישר כוח והמשך הצלחה, ריקי". (ריקי, תזה)
  • "ממליצה בחום על השירות המקצועי, היחס האישי והמקסים, הסבלנות וההעמקה, ומעל לכל האחריות עד השלמת העבודה ואישורה" (מיכל, תזה)
  • "ברצוני להודות לך עינת על ההשקעה המסירות בעריכת העבודה, בירידה לפרטים הקטנים ובמציאת כל הפגמים, כל זאת תוך כדי עמידה בזמנים ומחיר הוגן. עינת משקיעה מעל ומעבר למצופה ממנה ולא משאירה שום דבר פתוח ובאוויר. יש התייחסות לכל הנקודות הקטנות כגדולות והיא מאירה דברים שלא חשבתי עליהם כלל. עינת היא מקצועית ורצינית ומשקיעה בכל עבודה כאילו היא שלה,.בזכותה עבודת הגמר שלי הפכה מעבודה של ציון 55 בקושי לעבודה מצטיינת. עשיתי בחירה נכונה כשבחרתי בעינת". (עומר, עבודת גמר בתואר שני)

לעמוד עריכה אקדמית