עריכה לשונית
עריכה לשונית

עבודה סמינריונית

עינת קדם: 054-7334403
אימייל: ek55@netvision.net.il

עריכת עבודה סמינריונית או עבודת סמינריון כוללת הגהה, עריכה לשונית/עריכת תוכן ועריכה אקדמית של כל חלקי העבודה: מבוא, הקדמה, סקירת ספרות, שיטת המחקר, ממצאים, דיון, סיכום ומסקנות, נספחים, הערות שוליים, טבלאות, שאלונים, כותרות ועוד;

רישום מקורות (ספרים, מאמרים, עבודות אקדמיות, מקורות אלקטרוניים, פסקי דין ועוד), הפניות ואזכורים בגוף הטקסט, בהערות השוליים וברשימה הביבליוגרפית על פי כללי הציטוט והאזכור הביבליוגרפי - MLA  / APA  / כללי האזכור האחיד בכתיבה המשפטית / הנחיות אחרות;

עיצוב: כותרות  ושילובן בתוכן עניינים אלקטרוני, פסקאות, ציטוטים, הערות שוליים, חלוקת עמודים, עמודים עם מספרים וללא מספרים, עמודים לאורך ולרוחב, כותרות עליונות ותחתונות, טבלאות, תרשימים, איורים, עיצוב וסידור חלקי העבודה על פי ההנחיות, ועוד.

לקוחות ממליצים :   

  • "עינת יש לך יחס אישי מדהים, מאוד אוהבת ומחבקת עם נתינה בלתי פוסקת, מקצוענית וסבלנית, מאוד ברורה ומאוד החלטית, מאוד ממוקדת ומאוד שיטתית, נותנת תחושה של גיבוי וביטחון מלא, אין מילים אני ממליץ ב-100%" (שריף)
  • "ברצוני להמליץ על שירותיה של עינת. הכנתי עבודה אקדמית לסיום התואר ונזקקתי לעזרה בחידוד העבודה ומיקודה הסופי, לצד עריכה לשונית והתאמה לדרישות האקדמיות. עינת ביעילותה, שקדנותה והבנתה המהירה הפנימה את החומר המורכב בו עסקה העבודה, ועיצבה וערכה אותו מבחינת התוכן והצורה ובהתאם לדרישות האקדמיות. בזכות עבודתה הנפלאה העבודה זכתה לציון מעולה. ממליצה בכל פה" (סיגל)
  • "לכתוב ?תודה? לאישה של מילים זו משימה מאתגרת. רוצה להודות לך על מקצועיותך, אדיבותך ומסירותך, אך יותר מכל מודה על דרישותייך הגבוהות והבלתי מתפשרות, על יכולתך לקחת את ?שק המילים והרעיון? איתם הגעתי ולהפוך אותם ליצירה מוגמרת אשר קצרה מחמאות רבות. תודה על היותך!" (אורה)

____________

לעמוד עריכה אקדמית