עריכה לשונית
עריכה לשונית

המלצות של לקוחות בעריכה אקדמית

 

"עינת היא קודם כל בן אדם נפלא ועורכת לשונית מקצועית עם נשמה יתרה. מקצוענות ללא ללאות זה לב העניין. השליטה הוירטואוזית במכמני השפה העברית והירידה שלה לפרטים אפשרו לי לחלץ מעצמי משפטים מדויקים יותר ורעיונות מלוטשים. התרשמתי מיכולתה של עינת להתחבר במהירות לז‘רגון המקצועי המורכב של תחומי המדיה החדשה ומיכולתה המדהימה בפישוט רעיונות מורכבים לכדי משפטים בהירים. אני ממליץ עליה בחום" (איתן, עריכת דוקטורט)

"כשחיפשתי אחר עורכת לשון באינטרנט ובדרכים נוספות היו לי כמה אופציות לבחירה ואף יצרתי קשר עם כמה עורכות לשון, אך בסופו של דבר האינטואיציה שלי הובילה אותי אלייך, ברוך השם. את ערכת את עבודת הדוקטורט שלי באופן נפלא, הן מבחינת תוכן ולשון והן מבחינה אסתטית. התפעלתי מהנחישות שלך, מהמקצועיות שלך, מהמסירות שלך לעבודה ומהיסודיות הבלתי מתפשרת. בנוסף לכל זה אישיותך המיוחדת, הסבלנות, העידוד וההתחשבות המתמדת שלך תרמו לי לעבור את הרגעים הקשים של סיום הדוקטורט בחודשי היריון מתקדמים. תודה לך עינת על העבודה המסורה והמקצועית ועל טביעת האצבע המהוקצעת והיסודית שלך עד לפרט האחרון. למדתי ממך המון, ואני שמחה על שזכיתי להכירך גם כאשת מקצוע מעולה וגם כאדם נפלא" (רחל, עריכת דוקטורט).

"בסיום הכתיבה של עבודת הדוקטורט שלי פניתי למספר עורכים, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שאני נכנס לתוך עסק משומן הפועל כמעין מכונה קרה. רק במקום אחד הדגישו לי את החשיבות בעריכה וטרחו להבין את הצרכים שלי ולתאר את שלבי העבודה הצפויים. עינת ערכה את עבודת הדוקטורט שלי בצורה יוצאת מן הכלל, הן מבחינת התוכן והמבנה והן מבחינת לשון. יכולתה המדהימה להיכנס לתוך נושאים מורכבים, לעיתים מובנים רק לאנשי מקצוע, ולתאר אותם בשפה פשוטה ונקייה עזרה לי בסדר ובזרימה בעבודה הכתובה. למדתי ממנה רבות, והיא זאת שעזרה לי במצבי לחץ לקראת סיום העבודה להתמודד עם הקשיים. לא קל לעבוד עם עינת. היא תובענית ודורשת שלמות, אך בסופו של דבר זה משתלם. הנחישות, המקצועיות והשליטה המדהימה שלה בשפה העברית, יכולתה בפישוט רעיונות וקטעי טקסט מסובכים לכדי משפטים בהירים ומובנים, כל אלה בליווי התכונות האישיות שלה, אפשרו לי לסיים את העבודה בזמן ועם התוצאות המיוחלות. עינת היא עורכת לשונית מדרגה ראשונה ובן אדם נפלא. אני ממליץ עליה בחום". (בני, עריכת דוקטורט).

"סטודנטים יקרים, כבוגרת תואר שני ברצוני להקל עליכם מחיפוש אחר אדם מקצועי ומסור לעבודתו, והמייצג את תחום העריכה הלשונית באופן שאין שני לו. אקצר עבורכם את הדרך: אני ממליצה בחום ובהערכה רבה על עינת קדם כעורכת לשונית. עינתי, את הארת את עבודתי באופן המקצועי והאיכותי ביותר, הן בפן הלשוני והן בפן האסתטי. ניפגש בדוקטורט.  יישר כוח והמשך הצלחה" (ריקי, עריכת תזה).

___________

לעמוד עריכה אקדמית