עריכה לשונית
עריכה לשונית

דוקטורט

עינת קדם: 054-7334403
אימייל: ek55@netvision.net.il

עריכת דוקטורט כוללת הגהה, עריכה לשונית/עריכת תוכן ועריכה אקדמית של כל חלקי הדוקטורט: תקציר, דף תודות, מבוא, הקדמה, סקירת ספרות, מתודולוגיה (מטרת המחקר, שאלות המחקר, השערות המחקר, תיאור המחקר, שיטת המחקר, אוכלוסיית המחקר, כלי המחקר, איסוף הנתונים, משתני המחקר וכדומה), ממצאים, דיון בממצאים, סיכום ומסקנות, המלצות, נספחים, הערות שוליים, טבלאות, שאלונים, כותרות ועוד;

רישום מקורות (ספרים, מאמרים, עבודות אקדמיות, מקורות אלקטרוניים, פסקי דין ועוד), הפניות ואזכורים בגוף הטקסט, בהערות השוליים וברשימה הביבליוגרפית על פי כללי הציטוט והאזכור הביבליוגרפי במדעי הרוח (MLA) / מדעי החברה (APA) / כללי האזכור האחיד בכתיבה המשפטית / הנחיות הגוף האקדמי.

ניהול תוכן עניינים אלקטרוני ורשימת לוחות / טבלאות, רשימת גרפים / תרשימים ורשימת איורים אלקטרונית;

עיצוב כותרות ראשיות ומשניות בטקסט, כותרות בלוחות / טבלאות, גרפים / תרשימים ואיורים, עיצוב פסקאות, עיצוב ציטוטים, עיצוב אזכורים, עיצוב הערות שוליים, חלוקת עמודים, עיצוב שער חיצוני ופנימי בעברית ובאנגלית, מספור עמודים (עמודים ללא מספרי עמודים, עמודים עם ספרות רומיות ועמודים עם ספרור רגיל), סידור חלקי העבודה על פי ההנחיות, עיצוב שוליים על פי ההנחיות, אחידות בעיצוב ובגופנים, ועוד.

לקוחות ממליצים :

  • "עינת היא קודם כל בן אדם נפלא ועורכת לשונית מקצועית עם נשמה יתרה. מקצוענות ללא ללאות זה לב העניין. השליטה הוירטואוזית במכמני השפה העברית והירידה שלה לפרטים אפשרו לי לחלץ מעצמי משפטים מדויקים יותר ורעיונות מלוטשים. התרשמתי מיכולתה של עינת להתחבר במהירות לז'רגון המקצועי המורכב של תחומי המדיה החדשה, ומיכולתה המדהימה בפישוט רעיונות מורכבים לכדי משפטים בהירים. אני ממליץ עליה בחום" (איתן אלירם, דוקטורט, אוקטובר 2009)
  • "... אישיותה הנעימה, הניסיון והמקצועיות שהביאה עימה, עודדו אותי בשלבים הקריטיים של כתיבת עבודת הדוקטורט. הצעותיה, הן ברמה הלשונית והן בראייה הכללית של הטקסט, תרמו לי רבות" (אודליה, דוקטורט, מרץ 2008)
  • "... עורכת לשונית מהדרג הגבוה ביותר, הן מבחינה מקצועית והן בשל מסירותה המוחלטת למשימה ומחויבותה האישית לאיכות התוצאה... תרומתה של עינת לאיכות העבודה ולרמתה הלשונית והאקדמית והשפעתה על אופן הצגת העבודה היתה כבירה... יישמה עינת יכולת גבוהה מאד בהפיכת הטקסטים לזורמים ונכונים לוגית תוך הקפדה על כל פרט ופרט..." (עמית דר, דוקטורט, פברואר 2008)
  • "... את ערכת את עבודת הדוקטורט שלי באופן נפלא, הן מבחינת תוכן ולשון והן מבחינה אסתטית. התפעלתי מהנחישות שלך, מהמקצועיות שלך, מהמסירות שלך לעבודה ומהיסודיות הבלתי מתפשרת... אישיותך המיוחדת, הסבלנות, העידוד וההתחשבות המתמדת שלך תרמו לי לעבור את הרגעים הקשים של סיום הדוקטורט בחודשי הריון מתקדמים..." (רחל, דוקטורט, ספטמבר 2011)
  • בסיום הכתיבה של עבודת הדוקטורט שלי פניתי למספר עורכים, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שאני נכנס לתוך עסק משומן הפועל כמעין מכונה קרה. רק במקום אחד הדגישו לי את החשיבות בעריכה וטרחו להבין את הצרכים שלי... לא קל לעבוד עם עינת. היא תובענית ודורשת שלמות, אך בסופו של דבר זה משתלם. הנחישות, המקצועיות והשליטה המדהימה שלה בשפה העברית... כל אלה בליווי התכונות האישיות שלה אפשרו לי לסיים את העבודה בזמן, ועם התוצאות המיוחלות (בני, דוקטורט, מרץ 2012)

___________________________

לעמוד עריכה אקדמית